Една от големите „червени“ общности във „Фейсбук“ – „Северъ“, публикува списък с треньорските рокади на стадион „Българска армия“ от 2015 година насам. 

Както е известно, ръководството на ЦСКА уволни Бруно Акрапович и назначи на негово място Любослав Пенев. 

От „Северъ“ са наредили всички наставници на „червените“ през последните години и завършват своя анализ с извод, че треньорите по времето на ГГ на „Армията“ са използвани за изтривалки.

Публикуваме написаното от феновете без редакторска намеса:

„ТРЕНЬОРИТЕ В ЦСКА (В ЕРАТА ГГ) ОТ 2015 ДО СЕГА: 

1. Христо Янев: 30 юни 2015 – 21 август 2016 – 1 година, 1 месец и 22 дни. 

2. Едуард Йорданеску: 24 август 2016 – 27 ноември 2016 – 3 месеца и 3 дни 

3. Стамен Белчев: 28 ноември 2016 – 1 май 2018 – 1 година, 5 месеца и 3 дни 

4. Христо Янев (временно): 1 май 2018 – 6 юни 2018 – 1 месец и 5 дни 

5. Нестор Ел Маестро: 7 юни 2018 – 7 февруари 2019 – 8 месеца 

6. Любослав Пенев: 8 февруари 2019 – 3 май 2019 – 2 месеца и 25 дни 

7. Добромир Митов с консултанти Люпко Петрович и Димитър Пенев: 3 май 2019 – 21 юли 2019 – 2 месеца и 17 дни 

8. Люпко Петрович: 21 юли 2019 – 2 октомври 2019 – 2 месеца и и 11 дни 

9. Милош Крушчич: 6 октомври 2019 – 2 юли 2020 – 8 месеца и 26 дни 

10. Стамен Белчев: 2 юли 2020 – 25 октомври 2020 – 3 месеца и 23 дни 

11. Даниел Моралес (временно): 25 октомври 2020 – 11 ноември 2020 – 17 дни 

12. Бруно Акрапович: 11 ноември 2020 – 28 март 2021 – 4 месеца и 17 дни 

И сега: Отново Любослав Пенев. 

Извод: Треньорите са ползвани за изтривалки (бушони). Стамен Белчев е най-дълго задържалият се треньор в ЦСКА последните години.“

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *